Партизан славио у Ивањици, црно-бели се намучили против Јавора

Фудбалери Партизана савладали су екипу Јавора у Ивањици са 1:0, у мечу 20. кола Суперлиге Србије
Партизан славио у Ивањици, црно-бели се намучили против Јавора© FK Partizan / Miroslav Todorović

Црно-бели су успешно започели почетак пролећног дела сезоне у домаћем првенству.

Изабраници Игора Дуљаја су славили на увек неугодном гостовању у Ивањици.

Ипак, Партизан је уз доста мука дошао до целог "плена" против Јавора.

Једини погодак виђен је у другом полувремену, а стрелац истог био је Матеус Салдања.

Играо се 63. минут, када је након прекида, Николић био асистент, а Бразилац главом спровео лопту у мрежу.

Далеко од тога да је фаворит мирно привео меч крају, пошто је у завршници морао да игра са играчем мање.

Антић је у 77. минуту добио други жути, односно црвени картон.

Јавор је покушавао да дође до гола и бода, али је Партизан успешно одбранио предност и дошао до победе.

Црно-бели су тако уписали 16. победу у 20 утакмица и са 50 бодова заузимају прво место на табели.

Јавор је остао на 12. месту, са 21 бодом.