Бајерн се не предаје, "петарда" Тухеловог тима

Фудбалери Бајерн Минхена савалдали су као гости екипу Дармштада са 5:2 у мечу 26. кола Бундеслиге
Бајерн се не предаје, "петарда" Тухеловог тимаGetty © Alex Grimm

Од тренутка када је Томас Тухел најавио да ће се повучи са клупе Бајерна на крају сезоне, Баварци газе све пред собом.

Бајерн је уписао пети меч без пораза, а трећу узастопну победу.

Нова "жртва" је била екипа Дармштада, којој је тим из Минхена постигао пет голова.

Није добро Бајерн ушао у овај меч, а домаћин је то знао да искористи.

Шкарке је у 28. минуту донео Дамрштаду предност, али је до краја првог дела меча, гост преокренуо.

Прво је у 36. минуту Мусијала изједначио, да би у првом минуту надокнаде, Кејн донео преокрет Бајерну.

Нови гол Мусијале, дошао је у 64. минуту, а десет минута касније је млади фудбалер био асистент код гола Гнабрија за 1:4.

У листу стрелаца се уписао и Тел, било је то у трећем минуту надокнаде.

Коначних 2:5, поставио је Вилхемнсон у петом минуту надоканде.

Бајерн је победом умањио заостатак за Леверкузеном на седам бодова, али "апотекари" имају меч мање.

Дармштад је остао на последњем месту, са 13 освојених бодова.