Милан рутински у Верони, "росо-нери" побегли Јувентусу

Фудбалери Милана победили су у гостима екипу Вероне резултатом 3:1 у мечу 29. кола Серије А
Милан рутински у Верони, "росо-нери" побегли ЈувентусуGetty © Alessandro Sabattini

Милан је повео у завршници првог дела игре, када је Тео Ернандез затресао мрежу.

Кристијан Пулишић је повисио резултат у 50. минуту, а онда је домаћин одговорио и смањио преко Тијанија Нослина у 64.

Коначан резултат поставио је Самјуел Чуквуезе у 79. минуту.

Српски фудбалер Дарко Лазовић био је стартер у екипи Вероне, а играо је до 57. минута, када га је заменио Стефан Митровић.

Нападач Милана и српски репрезентативац Лука Јовић преседео је цео меч на клупи за резерве.

Фудбалери Милана се тренутно налазе на другом месту на табели Серије А са 62 бода, док је Верона на 15. позицији са 26. поена.

Интер је први са 75 бодова, док је трећи Јувентус са 59.

Фудбалери Милана ће у наредном колу италијанског првенства гостовати Фјорентини, док ће Каљари дочекати Верону.