Старој дами не помаже ни Влаховић, Јувентусу само бод у Верони

Фудбалери Вероне и Јувентуса одиграли су 2:2 у утакмици 25. кола Серије А, а први погодак за црно-беле постигао је Душан Влаховић са 11 метара
Старој дами не помаже ни Влаховић, Јувентусу само бод у ВерониGetty © Emmanuele Ciancaglini/Ciancaphoto Studio

Јувентус већ четврту утакмицу узастопно не зна за тријумф у Серији А и сада већ може да се каже да је титула изгубљена.

После ремија са Емполијем и пораза од Интера и Удинезеа, Стара дама не само да посустаје у борби са нероазурима, већ ризикују да изгубе и друго место на табели од Милана.

Душан Влахович вратио се у сатав Масимилијана Алегрија, успео је да постигне погодак, али ни то није било довољно Јувентусу да прекине низ лоших резултата.

Верона је на "Бентегодију" повела голом Фолорунша већ у 11. минуту, да би српски напад у 28. са беле тачке постигао свој 13. погодак у сезони.

Домаћин је на старту другог дела поново дошао до предности преко Нослина, да би коначан резултат поставио Рабио у 55. минуту.

Интер сада има девет бодова предности у односу на Стару даму из Торина и утакмицу мање, па се чини да је шампионска трка у Италији већ готова, иако је до краја сезоне остало да се одигра још 13 кола.

У првој утакмици дана, Наполи и Ђенова играли су без победника 1:1.