Завршен је и шести дан на Мундијалу у Катару. Иранци су са 2:0 нокаутирали Велшане, Катар је поражен и од Сенегала, резултатом 3:1. Холандија и Еквадор одиграли су нерешено 1:1, а у последњем мечу дана Енглеска и САД одиграле су нерешено без постигнутог гола.
Енглеска, САД и Холандија разочарали, Сенегал елиминисао Катар, Иран славио у надокнадиGetty © Stu Forster
  • 25. нов 2022 • 21:51

21:51

Крај меча: Енглеска - САД 0:0

Завршен је меч између Енглеске и САД, а ни након судијске надокнаде, није било гола, те је сусрет завршен са 0:0.

• 21:50

90' +3' - Кејн главом шутира поред гола

Имала је Енглеска прилику у самом финишу, али је Кејн након слободног ударца и солидног центаршута Шоа, главом шутирао поред гола.

• 21:47

90' - Играће се још четири минута

Судијска надокнада на овом мечу износи четири минута, Енглеска показује већу жељу за постизањем гола...

• 21:44

87' - Напокон шут, Рашфорд право у голмана Тарнера

Након дужег времена, напокон је једна селекција упутила шут ка голу ривала. Грилиш и Рашфорд су комбиновали, након чега је нападач Манчестер јунајтеда опробао ударац са ивице шеснаестерца. Лак је то био плен за голмана Тарнера, па остаје 0:0.

• 21:42

85' - Оба тима делују незаинтересовано

Још увек нема никаквих узбуђења у другом полувремену, упркос изменама које су извришили селектори. Делује да су обе екипе задовољне бодом, али остаје да се види хоће ли финалних пет минута донети другачији расплет.

• 21:12

55' - Без прилика у наставку

Иако је пар пута "мирисало" на потенцијалне шансе пред оба гола, за сада у другом делу игре није виђен конкретнији и опаснији напад.

• 21:00

46' - Настављен је меч

Почело је друго полувреме...

• 20:54

Полувреме: Енглеска - САД 0:0

Упркос узбуђењима, првих 45 минута протекло је без постигнутих голова.

• 20:33

33' - САД најближе голу, Пулишић погађа пречку

Веома близу била је Америка постизању гола, али је шут Кристијана Пулишића са ивице шеснаестерца, зауставила пречка.

Остаје 0:0 након 33 минута меча.

• 20:09

10' - Енглези први прете, Кејн изблокиран

Одличан напад Енглеске, која је брзо прешла у завршну трећину терена, где је Сака дао повратни пас ка Кејну, који је у последњем тренутку изблокиран. САД спречиле су готово известан погодак енглеског нападача.