Пала и Игокеа: Партизан славио у Лакташима

Kошаркаши Партизана савладали су вечерас Игокеу у Лакташима 96:85 (32:22, 25:25, 19:21, 20:17) у утакмици 12. кола АБА лиге
Пала и Игокеа: Партизан славио у Лакташима© KK Partizan

Црно-беле су до 10. тријумфа у регионалном такмичењу предводили Џејмс Нанели и Kевин Пантер са по 18 поена, док је код домаћина Брајан Kрафорд убацио 26, а Стефан Ђорђевић 22 поена.

Партизан је после победа над Ефесом, ФМП Железником и Фенербахчеом, одлично почео меч против Игокее у Лакташима. Изабраници Жељка Обрадовића били су на високом нивоу у оба смера, па су прву деоницу добили са 32:22.

Домаћини се нису предали, успели су да смање предност. До краја првог полувремена, Игокеа је настојала да стигне до резултатског егала, а Партизан да сачува стечени суфицит. На крају овог дела игре на семафору је писало – 57:47 за Партизан.

У другом полувремену црно-бели су наставили са доминацијом и на крају успели да славе.