Јунајтед рутински славио против Нотингем Фореста

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су на Олд Трафорду Нотингем Форест резултатом 3:0 у утакмици 17. кола Премијер лиге
Јунајтед рутински славио против Нотингем ФорестаGetty © Naomi Baker / Staff

Од првог минута утакмице Манчестер Јунајтед је кренуо у офанзиву, што је резултирало рано постигнутим головима.

Играо се 19. минут када је Маркус Рашфорд довео домаћу екипу у предност. Само три минута потом упрако је он асистирао Марсијалу за 2:0.

У 40. минуту Форест је постигао гол преко Рајана Јејтса, али је након интервенције из ВАР собе погодак поништен јер је лопта на путу до гола закачила гостујућег играча Вилија Болија, који се у том тренутку налазио у офсајду, тако да промене резултата није било.

Са том предношћу су Црвени ђаволи отишли на одмор. Доминација на терену, у додуше нешто мањем интезитету, наставила се и у другом полувремену.

Тачку на утакмицу ставио је Фред, голом у 87. минуту после асистенције Каземира.

Манчестер јунајтед је овом победом наставио трку за Топ 4 премијер лиге.

Тренутно је пети са бодом мање од Тотенхема на четвртом месту. Шумари из Нотингема су претпоследњи на табели са 13 бодова колико имају и Вулвси на степенику више.