Кошмарно вече за дефанзивца Лестера - Ливерпул победио аутоголовима Воута Фаса

Фудбалери Ливерпула савладали су на свом терену Лестер са 2:1 у утакмици 18. кола Премијер лиге
Кошмарно вече за дефанзивца Лестера - Ливерпул победио аутоголовима Воута ФасаGetty © Naomi Baker

Ливерпул и Лестер су одиграли један чудан и необичан меч на Енфилду.

Гости су повели већ у четвртом минуту, када је Дузбери Хол умакао порозној одбрани "редса" и сместио лопту у мрежу.

Ливерпул је нападао све јаче, али Дарвин Нуњез и Салах никако нису могли да пронађу пут до мреже.

Када то нису могли они, помогао им је противник.

Воут Фас је ужасно реаговао у 38. минуту и савладао свог голмана.

Није се поштено ни опоравио од аутогола, а постигао је још један.

Нуњез је, као много пута у претходном периоду, све урадио одлично осим завршног ударца - побегао је одбрани, лобовао голмана, али је лопта погодила стативу, одбила се до Фаса и онда завршила у голу.

У првом данашњем мечу, Брентфорд је као гост савладоа Вест Хем са 2:0.

Ајван Тони је наставио серију голова, па је у 18. минуту донео предност свом тиму.

Два минута пре одласка на одмор, Џош Дасилва је затресао мрежу и поставио коначан резултат.