Звезда положила "генералку" - победа против Аустријанаца за крај припрема

Црвено-бели су и на овом мечу први примили гол, али су сада успели да славе
Звезда положила "генералку" - победа против Аустријанаца за крај припрема© Facebook / screenshot / FK Crvena zvezda

Фудбалери Црвене звезде савладали су Аустрију Лустенау 3:2 (1:1) у генералној проби пред наставак сезоне.

Црвено-бели су у среду изгубили од Лудогореца 3:2, што је био њихов једини пораз на припремама у Анталији, а сада су истом резултатом "одговорили" против аустријског тима.

Стрелци за Милоша Милојевића били су Кингс Кангва у 52, Стефан Лековић у 47. и Стефан Митровић у 81. минуту, док су поготке за Лустенау постигли Жадали Дијаби у 27. из пенала и Хаким Генуче у 53. минуту.

На старту пролећног дела сезоне у Суперлиги Србије, Звезда дочекује Војводину у дербију кола, а тај меч је на програму 4. фебруара.