Фантастичан гол Гудеља у поразу Севиље

Фудбалери Севиље поражени су на свом терену од Осасуне са 3:2 у утакмици 23. кола Ла Лиге
Фантастичан гол Гудеља у поразу СевиљеGetty © Fran Santiago

Осасуна је повела у Севиљи после 18 минута игре, када је Гарсија високо скочио након корнера и постигао гол.

Четири минута касније, гости су још једном затресли мрежу, али је погодак Бархе поништен у ВАР соби.

Севиља је заиграла офанзивније у другом делу игре, што им је донело изједначење.

Српски фудбалер, Немања Гудељ, страховито је шутирао са дистанце у 63. минуту, а противнички голман је само погледом испратио лопту која је завршила у мрежи.

Ипак, радост домаћих није била дугог века, пошто су гости повели само шест минута касније.

Искусни Фернандо је несрећно послао лопту у свој гол.

Севиља је кренула на све или ништа - Ен Несири је прво погодио стативу, а потом је успео да буде прецизнији и доноси ново изједначење у 78. минуту.

Када су многи очекивали преокрет, десило се супротно - Езаизули је затресао мрежу у 85. минуту и донео гостима велику победу.