Саша Лукић постао херој Торина у 90. минуту – и то стомаком!

Фудбалери Торина и Емполија одиграли су нерешено 1:1 у утакмици деветог кола италијанске Серије А. Једини погодак за домаћу екипу постигао је српски фудбалер Саша Лукић.

У чудном и занимљивом дуелу, Емполи је повео у 49. минуту преко Матије Дестра, који је постигао сјајан гол маказицама са ивице казненог простора.

Торину су два гола поништена, али није онај у последњем минуту сусрета.

Саша Лукић је био агресиван, дефанзивци Емполија су покушали да избаце лопту, али је она погодила Лукића у стомак и завршила у мрежи.

За Торино су цео меч одиграли Лукић и голман Вања Милинковић-Савић, док је Немања Радоњић ушао у игру у 74. минуту.

Торино се тренутно налази на 10. месту на табели Серије А са 11 бодова, а Емполи је 13. са два бода мање.

"Бикови" ће у наредном колу на свом терену дочекати Јувентус, док Емполи на свом терену игра против Монце.