После историјске победе, невероватан пораз - мучење Ливерпула се наставља

Фудбалери Ливерпула поражени су у гостима од Борнмута са 1:0 у утакмици 27. кола Премијер лиге
После историјске победе, невероватан пораз - мучење Ливерпула се настављаGetty © Charlie Crowhurst

Утакмице Ливерпула ове сезоне су као "киндер јаје" - никада се не зна шта ћете добити.

Након историјске победе над највећим ривалом, Ливерпул је приредио непријатно изненашење својим навијачима.

"Редси" су остали без очекиваних бодова против нејаког Борнмута.

Ливерпул је потпуно доминирао против Борнмута, али играчима Јиргена Клопа данас ништа није полазило за руком.

После бројних шанси које је пропустио Ливерпул (уз поништен гол Кодија Гакпа), Бормут долази до предности у 28. минуту, голом Билинга.

Најбољу шансу за изједначење пропустио је Мохамед Салах, који је извео пенал у 69. минуту (први пенал за Ливерпул ове сезоне).

Египћанин је снажно шутирао, али поред гола.

Клоп је у другом делу убацио и Жоту, касније и Фирмина, али Ливерпул није успео да избегне пораз.