Катастрофална ноћ Богдана Богдановића

Српски репрезентативац одиграо једну од најлошијих утакмица откад је стигао међу "јастребове"
Катастрофална ноћ Богдана Богдановића© Tanjug/AP Photo/Brett Davis

Кошаркаши Атланта хокса поражени су од Минесоте резултатом 136:115 уз веома слабо издање Богдана Богдановића.

Некадашњи играч Партизана, Фенербахчеа и Сакрамента је на паркету провео 20 минута и за то време уписао само два поена.

Погодио је тек један шут из осам покушаја из игре, односно сва четири за три поена. На крају, додао је један скок и две асистенције.

Домаћин је Џорџији већ у првој четвртини примио 40 поена, на полувремену био у заостатку од 24 поена и тада је већ било јасно да ће "вукови" однети победу.

Едвардс је био најбољи код победника са 32 поена, осам скокова и пет асистенција, док је Конли уписао 21 поен.

Код Атланте се издвојио само Тре Јанг са 41 поеном, шест скокова и седам асистенција.

Хокси су сада осми на табели Источне конференције са 34 победе и 35 пораза, док су Тимбервулвси седмопласирани тим Запада са скором 35-34.