Све је готово, Звезда је шампион - ТСЦ убедљиво пао у Београду

Фудбалери Црвене звезде савладали су на свом стадиону екипу ТСЦ-а са 4:1 и тако и званично освојили шесту узастопну, а укупно 34. титулу у Суперлиги Србије
Све је готово, Звезда је шампион - ТСЦ убедљиво пао у Београду© FK Crvena zvezda

Пуно разлога за славље имали су навијачи црвено-белих на стадиону "Рајко Митић".

Црвена звезда убедљиво је савладала екипу ТСЦ-а са 4:1 и тако и математички оверила нову титулу у домаћем првенству.

Тим Милоша Милојевића је тако дошао до шестог узастопног трофеја у Суперлиги Србије.

Црвена звезда је рекордни 34. пут постала првак државе, а урадила је то у рекордно "раном" делу првенства, шест кола пре краја сезоне.

До победе над ТСЦ-ом, Звезда је дошла након преокрета.

Гости из Бачке Тополе први су повели у Београду, пошто је у 20. минуту голман домаћих Борјан скривио једанаестерац.

Прецизан са беле тачке био је Ђаковац.

Деловало је да ће ТСЦ успети да одбрани предност и однесе је на паузу за полувреме.

Тако није мислио Букари, који је у другом минуту надокнаде ухватио одбрану гости на спавању и закуцао лопту у мрежу ривала.

У другом полувремену, Црвена звезда оправдала је свој квалитет и показала доминацију.

Период од 61. до 75. минута, црвено-бели су искористили да постигну три гола и реше све дилеме.

Букари је комплетирао "хет-трик", а Канга постигао један погодак, чиме је Црвена звезда дошла до победе од 4:1.

Поред освајања титуле, Црвена звезда изборила је аутоматски пласман у групну фазу Лиге шампиона.