ТСЦ и Чукарички се придружили Звезди у полуфиналу Купа Србије

Преостало је само да постане познато име последњег учесника завршнице такмичења
ТСЦ и Чукарички се придружили Звезди у полуфиналу Купа Србије© Dusan Milenkovic/ATAImages

Позната су још два учесника завршнице националног фудбалског купа.

Фудбалери ТСЦ-а и Чукаричког пласирали су се у четвртак у полуфинале Купа Србије.

Екипа Жарка Лазетића је у Бачкој Тополи у четвртфиналу победили Нова Пазар резултатом 4:0. По два гола за ТСЦ постигли су Лука Илић у 34. и 74. и Стефан Вукић у 17. и 63. минуту.

За то време, Чукарички је у Сурдулици савладао екипу Радника 1:0. Једини гол за Чукарички постигао је Ђорђе Ивановић у 14. минуту, па се сада чека још само један путник међу четири најбоља тима.

У последњем мечу четвртфинала у четвртак од 18.30 у Нишу ће играти Раднички и Војводина.  У среду је пласман у полуфинал изборила и Црвена звезда, која је у Крушевцу после пенала победила Напредак 4:2.