Нишки Раднички и наредне године у Суперлиги Србије

Фудбалери Радничког из Ниша изборили су опстанак у Суперлиги Србије пошто су на свом терену победили Инђију резултатом 3:0 у реванш мечу за попуну најелитнијег српског клупског такмичења

Инђија је у првом мечу славила са 3:1, али је Раднички на свом терену победио са 3:0 и изборио опстанак у Суперлиги.

Голове за Раднички постигли су Миљан Шкрбић у 24, Немања Белаковић у 47. и Саша Марјановић у 62. минуту из пенала.

У 43. минуту искључен је фудбалер гостију Милан Јањић, док је играч Радничког Шкрбић зарадио црвени картон у 50. минуту.

Црвени картон добио је и тренер Радничког Владимир Ђорђевић у 98. минуту, три минута пре краја меча.

Раднички је освојио 13. место на табели плеј-аута Суперлиге Србије, док је Инђија била четврта на табели плеј-офа Прве лиге Србије.

Фудбалери Радника из Сурдулице изборили су опстанак у СЛС, пошто су раније данас на свом теренусавладали београдски Графичар 2:0.