Ливерпул поново одбио да изгуби, "црвени" у финишу до преокрета

Фудбалери Ливерпула савладали су као гости екипу Вулверхемптона са 3:1 у мечу петог кола Премијер лиге
Ливерпул поново одбио да изгуби, "црвени" у финишу до преокретаGetty © Naomi Baker

Други меч заредом у Премијер лиги, Ливерпул је добио након преокрета.

Деловало је да ће изабраници Јиргена Клопа бити поражени у Вулверхемптону, али су "црвени" казнили промашаје Вулвса и на крају дошли до победе.

Голом Хванга, домаћин је повео у седмом минуту сусрета.

Могли су момци Герија О'Нила до другог гола у неколико наврата, али је недостајало концентрације и среће у завршници.

Ливерпул је у другом полувремену са три гола преокренуо резултат у своју корист.

У 55. минуту је након велике гужве, Гакпо успео да проследи лопту у мрежу за изједначење.

Сам финиш меча донео је још два гола гостију.

Прво је Робертсон у 85. минуту комплетирао преокрет, да би у првом минуту надокнаде, Елиот поставио коначних 1:3.

Код сва три гола Ливерпула, асистент је био Мо Салах.

"Црвени" су дошли до четврте победе и 13. бода у пет одиграних мечева и, бар на кратко, лидерске позиције на табели Премијер лиге.

Вулвси бележе четврти пораз и са три бода заузимају 15. место.