"Вучица" немоћна у гостима - Рома потопљена у Ђенови

Фудбалери Ђенове победили су Рому са 4:1 у утакмици шестог кола Серије А
"Вучица" немоћна у гостима - Рома потопљена у ЂеновиGetty © Simone Arveda

Домаћин је повео већ у петом минуту преко Гудмунсона, а изједначио је Кристанте у 22. минуту.

У последњим тренуцима првог дела игре, домаћин поново води, пошто је гол постигао Матео Ретеги.

У наставку се очекивао одговор "вучице", али је домаћа екипа постигла још два - прво је Торсби у 74. минуту повисио на 3:1, да би коначан резултат поставио Месајас у 81. минуту.

Ђенова има седам бодова после шест одиграних кола и налази се на 11. месту, док је Рома 16, са пет бодова.

Фросиноне и Фјорентина су одиграли нерешено - 1:1, док на мечу Монца - Болоња није било голова.

Фјорентина је на седмом месту са 11 бодова, док је Фросиноне место испод са девет.

Болоња има седам бодова и налази се на 13. месту, док Монца има бод мање и заузима 15. место.