Теодосић изрешетао "манекене"

Кошаркаши Виртуса победили су као гости екипу Олимпије у Милану (64:59), у првом мечу седмог кола Евролиге.

Изабраници Серђа Скариола нису баш најбоље почели утакмицу, врло брзо су се суочавали са двоцифреним заостатком, али су захваљући доброј игри у другој и трећој четвртини, стигли до преокрета.

Веома добру партију пружио је некадашњи капитен "орлова" Милош Теодосић, који је на паркету провео 15 минута и за то време остварио двоцифрен учинак.

Имао је 15 поена, које је уписао тројкама (5/6), а уз то и четири асистенције и два скока.

Од његових саиграча одличан је био и Мики са 14 поена и пет скокова, Шенгелија је додао 12, док су по седам постигли Кординије и Лундберг.

Код Арманија најефикаснији је био Митру-Лонг са 13 поена, Дејвис је убацио 10, а Мели девет поена, уз 11 скокова.

Након овог сусрета оба тима имају учинак 3-4.