Лудница у Примери - Луис Суарез постигао хет-трик за пет минута!

Шпанска Примера је у недељу видела можда и најбољу утакмицу сезоне, пошто су фудбалери Алмерије и Гранаде у спектакуларном сусрету одиграли без победника - 3:3
Лудница у Примери - Луис Суарез постигао хет-трик за пет минута!© Tanjug/AP Photo/Fermin Rodriguez

Да све буде још боље, Алмерија је на овом сусрету имала три гола предности и то након што је Луис Хавијер Суарез постигао један од најбржих хет-трикова у историји шпанског шампионата.

Суарез, којег не треба мешати са славним Уругвајцем истог имена и презимена, постигао је голове у 41, 44. и 46. минуту првог полувремена, па је за само пет минута успео да комплетира хет-трик.

Шпански медији наводе да је ово трећи најбржи хет-трик у Ла Лиги у 21. веку.

Голове за Гранаду постигли су Брајан Сарагоса у 65. минуту из једанаестерца, Рикард Санчес у 70. и Мирто Узуни у 86. минуту.

Гранада је претпоследња, 19. на табели Ла Лиге са пет бодова, а у наредном колу на свом терену играће са Барселоном. Алмерија је последња на табели са само три бода, а у наредном колу гостоваће Атлетику из Билбаа.