Бизарност у Крагујевцу, Раднички увео играча ван протокола, прети им "службени" пораз

Меч 11. кола Суперлиге Србије између Радничког из Крагујевца и Црвене звезде, могао би бити регистрован "службеним" резултатом 0:3, због тога што је домаћи тим увео играча којег није било у протоколу

Фантастичан меч Радничког и Црвене звезде могао би остати у другом плану, због бизарног разлога.

Гости из Београда славили су резултатом 4:3, али би домаћин због пропуста и убацивања играча којег није било у протоколу, могао да буде поражен са "службених" 0:3.

У питану је улазак Милоша Видовића, који су са клупе Црвене звезде приметили и пријавили делегату.

Иако је иначе капитен екипе, Видовића није било у протоколу утакмице са Звездом, што је велики пропуст домаће екипе.

Главни судија меча Новак Симовић, обавештен је од стране својих помоћника, због чега је сусрет био на неколико минута заустављен.

Видовић је морао напоље, а уместо њега на терен је ушао Томовић.

Пропуст уласка играча којег нема у протоколу, према правилнику Суперлиге Србије, кажњава се службеном победом противничког тима, у овом случају Црвене звезде од 3:0.

"Видели сте и ту ситуацију на полувремену, направио сам измену, момак није био у записнику. Све што је могло контра да се деси се десило. Мислим да је ту направио грешку човек који је задужен за то. Није унео играча који је требало да уђе, после улази други, потом се повређује нови играч", изјавио је након меча тренер Радничког, Феђа Дудић.