Спектакл у Лондону са осам голова - бивши "грађани" донели Челсију бод

Фудбалери Челсија и Манчестер ситија одиграли су један од најзанимљивијих мечева ове сезоне, пошто су одиграли нерешено 4:4
Спектакл у Лондону са осам голова - бивши "грађани" донели Челсију бод© Ryan Pierse

Сити је дошао до предности голом Холанда у 25. минуту, али је Челси муњевито одговорио.

Тијаго Силва је изједначио четири минута касније, а Рахим Стерлинг донео преокрет против бившег клуба у 37. минуту.

Ипак, на одмор су отишли са 2:2 на семафору, пошто је Аканџи у надокнади донео изједначење.

Холанд је на старту другог дела игре вратио предност Ситију, а Челси долази до изједначења преко Џексона у 67.

У самој завршници меча, Родри се уписује у листу стрелаца за 4:3, али ту није био крај.

Драма је достигла врхунац у надокнади времена, када је Дијас скривио пенал.

Кол Палмер је сигурно извео једанаестерац, погодио је и он против бившег клуба, чиме је донео бод Челсију.

Сити је први на табели са 28 бодова, док је Челси на 10. позицији, са 16 бодова.