Чукарички за полувреме згромио крагујевачки Раднички

Фудбалери Чукаричког савладали су као домаћини крагујевачки Раднички резултатом 4:1 у мечу 17. кола Суперлиге Србије
Чукарички за полувреме згромио крагујевачки Раднички© Dusan Milenkovic/ATAImages

Већ у осмом минуту Ђорђе Ивановић је постигао први гол на мечу, а асистент је био Игор Миладиновић.

Лука Аџић је у 35. минуту реализовао пенал, а у 42. је асистирао Михајлу Цветковићу за 3:0.

На 4:0 повећао је Миладиновић минут касније после аситенције стрелца првог гола Ивановића и тад је било јасно да ће Чукарички стићи до друге узастопне победе у Суперлиги.

Почасни гол за госте дао је је резервиса Ваџи Сахли у 87. минуту.

Радничком је ово други пораз тежак пораз у седам дана, претходно су поражени резултатом 0:4 код куће од Новог Пазара.

Чукарички је сад шести са 23 бода, док је Раднички 11. са 18.

У наредном колу Чукарички ће у госте Јавору, ривалу кога ће већ у среду дочекати у осмини финала Купа Србије, док ће Раднички прво у среду у Купу дочекати Смедерево, а затим у првенству бити домаћин ТСЦ-у.

У последњем данашњем мечу, фудбалери ТСЦ-а победили су у Бачкој Тополи екипу Радничког из Ниша резултатом 1:0.

Једини гол на утакмици постигао је Ифет Ђаковац у 76. минуту.

Екипа из Ниша је меч завршила са фудбалером мање, пошто је у петом минуту надокнаде времена искључен Вања Илић.

ТСЦ ће у наредном колу СЛС гостовати крагујевачком Радничком, док ће нишки Раднички на свом терену дочекати Партизан.