Ливерпул се поново "извукао", голчина Елиота у надокнади за победу

Фудбалери Ливерпула савладали су у гостима екипу Кристал Паласа са 2:1 у мечу 16. кола Премијер лиге
Ливерпул се поново "извукао", голчина Елиота у надокнади за победуGetty © Justin Setterfield

Још један преокрет направили су "црвени" ове сезоне.

На увек незгодном гостовању на "Селхурст парку", Ливерпул је уз доста муке стигао до три поена.

Мреже су дуго мировале, а домаћин је први стигао до вођства.

Било је то у 57. минуту, када је Матета био прецизан са беле тачке.

Ишло је све по плану Паласа, али је завршница протекла потпуно у знаку Ливерпула.

Прво је у 75. минуту Ају добио други жути картон, па су домаћи остали са играчем мање.

Минут касније, Џоунс је асистирао Салаху, а Египћанин постигао гол за изједначење.

Покушао је тим Роја Хоџсона да извуче барем бод, али је у надокнади примио нови гол.

Салах је одложио лопту за Елиота, а овај хируршки прецизним ударцем постигао погодак и комплетирао преокрет гостију.

До краја надокнаде, мало је недостајало да Палас изједначи, али је Алион у неколико наврата одлично реаговао.