Чукарички доминатан, "брђани" заборавили пораз од ИМТ-а

Фудбалери Чукаричког победили су на домаћем терену екипу Младости из Лучана резултатом 3:0 (2:0) у утакмици деветог одложеног кола Суперлиге Србије

Екипа са Бановог брда тако је заборавила пораз у претходном колу домаћег првенства, када су били слабији од ИМТ-а.

Овога пута је Чукарички био убедљив и доминантан, а у томе им је помогла бројчана предност над ривалом.

Ендиаје је већ у седмом минуту донео домаћину предност, а у 15. је Ћирковић добио директан црвени картон.

То је омогућило "брђанима" да још лакше дођу до сва три бода.

Играо се 43. минут, када је Цветковићи повисио на 2:0, са колико се отишло на полувреме.

Коначан резултат постављен је у 70. минуту, када је Миладиновић погодио за 3:0.

Чукарички је тренутно на четвртом месту на табели СЛС са 29 освојених бодова, док је клуб из Лучана на осмој позицији са 25 бодова.

У првом колу пролећног дела сезоне Чукарички ће гостовати екипи Радника у Сурдулици 10. фебруара, док ће Младост на мегдан изаћи екипи Војводине Новом Саду.