Интер не посустаје, нероазури побегли Јувентусу на 10 бодова предности

Фудбалери Интера убедљиво су савладали екипу Салернитане 4:0, у утакмици 25. кола Серије А, чиме су стекли 10 бодова предности у односу на другопласирани Јувентус
Интер не посустаје, нероазури побегли Јувентусу на 10 бодова предностиGetty © Emilio Andreoli

Интер је против Салернитане питање победника решио већ у првом полувремену, пошто је на велики одмор однео три гола предности.

Маркус Тирам и Лаутаро Мартинез су у само три минута успели да савладају голмана гостију, чувеног Мексиканца Гиљермеа Очоу, да би Думфриз у 40. минуту повисио на 3:0.

У наставку је екипа Симонеа Инзагија одрадила посао, а у самом финишу успела је да постигне и четврти погодак - стрелац је био Марко Арнаутовић.

Екипа Интера тако је дошла до нова три бода и сада има чак 10 више од другопласираног Јувентуса.

У првој утакмици дана, Торино је са 2:0 савладао екипу Лечеа, а асистент код водећег гола "бикова" био је српски репрезентативац Иван Илић.