Ливерпул игра док судија не одсвира крај - Нуњез чува врх табеле Премијер лиге

Голом Дарвина Нуњеза у деветом минуту судијске надокнаде, Ливерпул је на гостовању савладао екипу Нотингем фореста и задржао челну позицију на табели Премијер лиге
Ливерпул игра док судија не одсвира крај - Нуњез чува врх табеле Премијер лигеGetty © John Powell

Јирген Клоп у Нотингему није могао да рачуна на помоћ чак деветорице поврешених играча, али су "црвени" ипак стигли до победе и то у последњим тренуцима меча.

Дарвин Нуњез се опоравио од повреде, ушао је у игру са клупе у 60. минуту, а у последњим тренуцима утакмице на "Сити граунду" искористио је асистенцију Макалистера и донео три бода свом тиму.

Ливерпул је тако побегао Ситију на четири и Арсеналу на пет бодова предности, али "грађани" играју свој меч 27. кола против Јунајтеда, док "тобџије" гостују Шефилд јунајтеду.

Брентфорд и Челси одиграли су 2:2, док су Фулам и Њукасл са по 3:0 победили екипе Брајтона, односно Вулвса.

Вест Хем је славио у Ливерпулу против Евертона 3:1, док је истим резултатом Тотенхем у малом лондонском дербију победио екипу Кристал Паласа.

У последњој утакмици суботњег програма, Астон Вила је као гост савладала екипу Лутона 3:2 и задржала четврто место на табели Премијер лиге.