Јунајтеду се опет сви смеју - повео у 96. минуту и није победио

Осим што је тим из Манчестера поново кикснуо, својом игром током читавог сусрета боље није ни заслужио
Јунајтеду се опет сви смеју - повео у 96. минуту и није победиоGetty © Adam Davy - PA Images / Contributor

Фудбалери Манчестер јунајтеда ремизирали су 1:1 на гостовању Брентфорду и тако задали себи још један болан ударац у борби за пласман у Лигу шампиона наредне сезоне.

Екипа Ерика тен Хага успела је да стигне до предности тек у 96. минуту утакмице, али ни поред тога није остварила тријумф.

После много мучења и лоше игре, Јунајтед је некако успео да у шестом минуту надокнаде времена стигне до вођства преко Мејсона Маунта, а чинило се и до важне победе.

Ипак, Кристијан Ајер је у 99. минуту сусрета успео да шокира "црвене ђаволе" и остави их на само 15 победа у 29 утакмица у Премијер лиги ове сезоне.

Да ствари нису добро функционисале у Јунајтеду показује и да је Брентфорд за 100 минута фудбала имао чак 31 шут на њихов гол (спрам 11 удараца Јунајтеда), па су "ђаволи" сада далеко од петог места на табели.

Они јесу на шестој позицији, али са чак осам бодова мање од Тотенхема, уз девет утакмица до краја сезоне. Због тога се чини да им је пласман у Лигу Европе далеко извеснији.