"Лудо" на Бановом брду, Чукарички срушио Партизан у надокнади

Фудбалери Партизана поражени су на гостовању код екипе Чукаричког са 3:2 у мечу 30. кола Суперлиге Србије
"Лудо" на Бановом брду, Чукарички срушио Партизан у надокнади© FK Partizan

Прави фудбалски спектакл виђен је на Бановом брду у дербију 30. кола домаћег првенства.

Пет голова, вођство од 2:0 које је надокнадђено и потом погодак у 94. минуту за победу домаћина.

Већим делом сусрета, играо се потпуно отворени фудбал и обе екипе су имале своје шансе.

Чукарички је једну такву искористио у 28. минуту и стекао вођство.

Доцић је упослио Винисијуса Мела, који је савладао Јовановића и донео Чукаричком предност, са којом се отишло на полувреме.

Већ у шестом минуту наставка, некадашњи фудбалер Партизана постигао је гол против свог бившег клуба.

Ивановић је постигао други гол за Чукарички и наговестио крах црно-белих.

Покушавао је Партизан на разне начине да постигне погодак и учини завршницу неизвеснијом.

Управо то се и догодило, пошто је уследио прави хаотични финиш.

У само два минута размака, Партизан је постигао два гола и дошао до изједначења.

Прво је Северина у 90. минуту постигао гол за 2:1, а потом је у другом минуту надокнаде Баждар поравнао на 2:2.

Таман када је деловало да ће Чукарички испустити велику предност, Никчевић је у четвртом минуту надокнаде постигао победоносни погодак.

Партизан регуларни део сезоне завршава на другом месту на табели са 70 бодова, седам мање од Црвене звезде.

Звезда је искористила кикс "вечитог" ривала, пошто је савладала Железничар са 3:0.

Чукарички је уписао 48. бод и заузео пето место на табели, пред почетак плеј-оф формата такмичења.