Голеада у Крагујевцу за почетак плеј-офа, Раднички срушио Чукарички

Фудбалери Радничког победили су у Крагујевцу екипу Чукаричког резултатом 4:3 (2:3) у мечу 31. кола Суперлиге Србије, односно првог кола плеј-офа
Голеада у Крагујевцу за почетак плеј-офа, Раднички срушио Чукарички© Superliga Srbije

Завршница Суперлиге Србије кренула је на најбољи могући начин, барем у смислу броја голова.

Чак седам их је виђено у Крагујевцу у победи Радничког над екипом Чукаричког.

Голове за Раднички постигли су Матија Глушчевић у шестом, Дилан Ортиз у 29, Василије Ђурић у 56. и Павле Ивеља у 82. минуту.

Код гостију, у листу стрелаца уписали су се Лука Аџић у 13. и Винисијус Мело у 15. и 41. минуту.

Екипа из Крагујевца се тренутно налази на четвртом месту на табели плеј-офа СЛС са 53 бода, док је Чукарички шести са 48.

Раднички ће у наредном колу гостовати Напретку у Крушевцу, док ће Чукарички на свом терену дочекати Младост из Лучана.