Чукарички не одустаје од Европе, "Брђани" бољи од Младости

Фудбалери Чукаричког савладали су на свом терену екипу Младости из Лучана са 4:1, у мечу 32. кола Суперлиге Србије

Битну победу су "Брђани" остварили у борби за места која воде у квалификације за европска такмичења.

Чукарички је са два гола у првом, као и два у другом, решио питање победника.

Гости из Лучана су први стигли до вођства, а играо се 17. минут.

Стрелац уводног гола био је Силуе, на асистенцију Ћирковића.

У размаку од осам минута, домаћин је постигао два гола и направио преокрет.

Први је дело Ковача у 31. минуту, када је асистент био Никчевић.

Играо се 39. минут, а поново је "архитекта" поготка био Никчевић. Овога пута, стрелац за предност Чукаричког од 2:1 био је Винисијус Мело.

Тим са Бановог брда је вођство једног гола однео на паузу за полувреме, а већ у четвртом минуту наставка, практично решио све дилеме око бодова овог сусрета.

Поново је Винисијус Мело био стрелац, а два гола предности улила су домаћину дозу самопоуздања, што је допринело лакшој игри у наставку.

До краја сусрета, виђен је још један погодак, још један у мрежи Младости.

Тачку на меч, Чукарички је ставио у првом минуту надокнаде, када је стрелац био Роган.

Екипа коју са клупе предводи тренер Станић, стигла је до 51. бода и тренутно заузима пето место на табели Суперлиге Србије.

Младост је остала на 43 бода и седмој позицији у домаћем првенству.