Реми у Новом Саду, Војводина и Звезда одиграли без голова

Фудбалери Војводине и Црвене звезде одиграли су у Новом Саду без голова у другом колу плеј-офа Суперлиге Србије

У првом полувремену играло се углавном на средини терена, а Звезда је у овом делу меча имала неколико опасних напада.

Највећу шансу у првом делу утакмице пропустила је Војводина у 34. минуту, када је Кејлеб Зади Сери погодио стативу.

Прву прилику у другом полувремену имала је Црвена звезда. Александар Катаи је шутирао из близине, а голман домаћег тима Лазар Царевић је лопту избацио у корнер.

Фудбалери Војводине су у наредних десетак минута имали неколико шанси преко Серија, Вукана Савићевића и Андрије Радуловића.

У два наврата је одлично интервенисао голман Звезде Омри Глазер, а једном је капитен гостију Александар Драговић блокирао шут Савићевића.

Нападач Звезде Питер Олањинка покушао је у 74. минуту да изненади Царевића, који је зауставио ударац противничког фудбалера.

Црвена звезда је могла до победе у 92. минуту - Им-Бом Хванг је одлично шутирао, а Царевић је парадом лопту избацио у корнер.

Београдски црвено-бели су први на табели плеј-офа СЛС са 81. бодом, док је Војводина на шестој позицији са 51.

Црвена звезда ће у наредном колу плеј-офа СЛС на свом терену дочекати ТСЦ, док ће Војводина гостовати Партизану.

У другом данашњем мечу, крагујевачки Раднички је у гостима савладао Напредак са 4:1.

Зорић је донео предност гостима у 12. минуту, други гол је постигао Ристић са пенала у 28, а на 3:0 је повисио Сахли у последњим тренуцима првог дела игре.

Маринковић је смањио у 73. минуту, а коначан резултат поставио је Ристић у четвртом минуту надокнаде.

Раднички је четврти на табели са 56 бодова, док је Напредак осми са 39.