Реми Роме и Јувентуса, голеада у Милану без победника

Фудбалери Роме и Јувентуса одиграли су 1:1 у дербију 35. кола Серије А, док победника није било ни у дуелу између Милана и Ђенове 3:3
Реми Роме и Јувентуса, голеада у Милану без победникаGetty © Daniele Badolato - Juventus FC

Много се више очекивало од дуела Роме и Јувентуса, а на крају су две екипе поделиле бодове - 1:1.

"Вучица" је повела већ у 15. минуту, када је Ромелу Лукаку затресао мрежу торинског тима, али је "Стара дама" до изједначења дошла у 31. када је Бремер погодио на асистенцију Кијезе.

Јувентус није славио готово месец дана, а екипа Макса Алегрија налази се у серији од пет мечева без победе у свим такмичењима, док у серији А има четири везана ремија.

Душан Влаховић био је у стартној постави торинског тима, док је Филип Костић у игру ушао у другом полувремену.

Јуве је остао трећи на табели са 66 бодова, шест више од Роме која је петопласирана.

У дуелу Милана и Ђенове виђена је голеада, али победника није било - 3:3.

Гости су два пута водили, Милан успео да преокрене на 3:2, али је Дијао аутоголом поставио коначан резултат у 87. минуту.

Милан је други на табели са 71 бодом.

Раније данас, Верона је на свом терену са 2:1 савладала Фјорентину, а први гол за домаћина постигао је Дарко Лазовић са беле тачке.