Трагичар Бајерна Мануел Нојер: Свако ко је играо фудбал зна како се сада осећам

Голман и капитен Бајерна Мануел Нојер изјавио је да је тешко поднео елиминацију минхенског клуба у полуфиналу фудбалске Лиге шампиона од екипе Реала
Трагичар Бајерна Мануел Нојер: Свако ко је играо фудбал зна како се сада осећамGetty © Irina R. Hipolito/Europa Press

Фудбалери Реала пласирали су се у финале Лиге шампиона, пошто су у Мадриду у реванш утакмици полуфинала после преокрета победили Бајерн 2:1.

Бајерн је повео у 68. минуту голом Алфонса Дејвиса, а Реал је изједначио у 88. минуту голом Хоселуа после велике грешке Нојера.

Голману Бајерна је испала лопта после шута Винисијуса, а онда је Хоселу затресао мрежу гостију, да би исти играч у првом минуту надокнаде времена донео победу Реалу.

"Свако ко је икада играо фудбал зна како се осећам у овом тренутку. Горак је укус бити елиминисан из такмичења, а били смо тако близу финала Лиге шампиона. Били смо једном ногом на 'Вемблију', видели смо себе тамо, али нисмо успели. Без речи сам", рекао је Нојер за "ДАЗН".

Реал ће 1. јуна на "Вемблију" у финалу играти против Борусије из Дортмунда.