Јуве и Аталанта разиграни, нови пораз Декијеве Сампдорије

Фудбалери Јувентуса и Аталанте одиграли су нерешено 3:3 у утакмици 19. кола Серије А
Јуве и Аталанта разиграни, нови пораз Декијеве СампдоријеGetty © Valerio Pennicino

Меч у Торину је идеално почео за госте, који су повели после четири минута игре, голом Адемоле Лукмана.

Ипак, домаћин је преокренуо до одласка на одмор, пошто је Ди Марија искористио пенал у 25. минуту, а потом је и Милик затресао мрежу у 34.

Гости из Бергама су брзо дошли до предности - Меле је изједначио чим је кренуо други део игре, а Луккам постигао други гол у 53. минуту.

Јуве се није предавао, па је Данило донео изједначење у 65. минуту на асистенцију Ди Марије.

Сампдорија Дејана Станковића наставља да посрће, пошто је на свом терену поражена од Удинезеа минималним резултатом - 1:0.

Гол одлуке пао је у самој завршници, пошто је мрежу затресао Ехизибуе у 88. минуту.

Сампдорија је претпоследња на табели са свега девет бодова.

Монца и Сасуоло су одиграли нерешено 1:1, док је Рома у гостима победила Специју са 2:0.