Италијани распуцани - Ђуричић стрелац, Влаховић погодио стативу са креча

Фудбалери Јувентуса победили су Сампдорију са 4:2 у утакмици 26. кола италијанске Серије А
Италијани распуцани - Ђуричић стрелац, Влаховић погодио стативу са кречаGetty © Valerio Pennicino

Јувентус је на свом терену дочекао Сампдорију Дејана Станковића и против његове екипе уписао нове бодове у првенству.

Јуве је одлично ушао у меч, пошто је после 26 минута игре имао два гола предности - Бремер и Рабио су постигли голове.

Међутим, гости су изједначили до одласка на одмор.

Аугело је смањио, а потом је погодио и Филип Ђуричић.

Новим голом Рабиоа, Јуве долази до предности у 64. минуту.

Пет минута касније, Јувентус је имао пенал, али је Душан Влаховић погодио стативу.

Коначан резултат поставио је млади Аргентинац, Матијас Соуле, у четвртом минуту судијске надокнаде.

Јуве је седми са 38 бодова, док је Сампдорија последња са 12.

Сасуоло је у гостима победио Рому са 4:3.

Лауријенте је са два гола донео гостима предност, али је Залевски смањио у 26. минуту.

Роми је посао умногоме отежан у последњим тренуцима првог дела, када је Мараш Кумбуља добио црвени картон, а Доменико Берарди искористио пенал.

Рома је са играчем мање дошла до новог гола - Дибала је стрелац у 50. минуту.

Пинамонти је погодио у 75. минуту и отклонио све дилеме, а коначан резултат поставио је Вајналдум у четвртом минуту судијске надокнаде.

Рома је пета са 47 бодова, док је Сасуоло на 13. месту са 33.

Фјорентина је у гостима победила Кремонезе са 2:0, док су Верона и Монца одиграли нерешено 1:1.