Јунајтед се опоравио против Бетиса, "вучица" сигурна, реми Спортинга и Арсенала

Фудбалери Роме савладали су Реал Сосиједад са 2:0 у првом мечу осмине финала Лиге Европе, док су Спортинг и Арсенал одиграли нерешено - 2:2
Јунајтед се опоравио против Бетиса, "вучица" сигурна, реми Спортинга и АрсеналаGetty © Paolo Bruno

Рома је неочекивано лако изашла на крај са Сосиједадом у Риму.

Стефан Ел Шарави је донео "вучици" предност у 13. минуту, а победу је потврдио Кумбула три минута пре краја меча.

Узбудљиво је било у Португалији, где су Спортинг и Арсенал одиграли нерешено - 2:2.

Гости су дошли до вођства у 22. минуту преко Салибем али је домаћин изједначио до полувремена, голом Инасија.

Спортинг је дошао до преокрета на почетку другог дела игре, пошто је Паулињо затресао мрежу у 55. минуту, али је аутоголом Морите, седам минута касније, Арсенал дошао до изједначења.

Манчестер јунајтед је убедљиво на свом терену победио екипу Бетиса - 4:1.

После првог дела игре било је 1:1.

Рашфорд је наставио серију голова, па је донео "ђаволима" предност у шестом минуту.

Ајозе Перез је изједначио у 32. минуту.

Ипак, у наставку је Јунајтед прегазио госте.

Прво је погодио Антони, потом Бруно Фернандеш, а затим и Воут Вегхорст у 84. минуту.

Јувентус је на свом терену победио екипу Фрајбурга са 1:0.

Гол одлуке постигао је Ди Марија у 53. минуту, на асистенцију Филипа Костића.

Брзо су гости дошли до изједначења, али је ВАР поништио гол Холера, који је играо руком.