Партизан какав се чекао - Салдања и Мениг срушили Војводину у Новом Саду

Фудбалери Партизана савладали су екипу Војводине у Новом Саду са 2:0, у дерби мечу другог кола Суперлиге Србије

После ремија у првом колу на тешком гостовању у Бачкој Паланци, фудбалери Партизана овога пута дошли су до сва три бода у Новом Саду.

Чета Игора Дуљаја је головима у другом полувремену, дошла до победе над Војводином на стадиону "Карађорђе".

Нови гол за Партизан постигао је Салдања, нови члан црно-белих, који се већ сада показује као велико појачање.

Већ у другом минуту наставка, Бразилац је одиграо дупли-пас са Натхом, да би потом матирао голмана Царевића.

Израелац Натхо био је асистент и код другог гола "парног ваљка".

Натхо је у 74. минуту одложио лопту до Менига на левом крилу, а Холанђанин је на маестралан начин шутирао и постигао гол од пречку.

Ако је и било неке дилеме око расподеле бодова у Новом Саду, голчина Менига је све те дилеме решила.

Партизан је дошао до победе и четвртог бода, док је Војводина на старту нове сезоне у домаћем првенству уписала два пораза, оба од "вечитих" - Црвене звезде и Партизана.

Партизан ће у наредном колу одиграти први меч на домаћем терену, када ће угостити екипу нишког Радничког 12. августа.

Истог дана, Војводина ће бити гост код Напретка у Крушевцу.