Узалуд појачања и расипање, Челси изгубио од Вест Хема

Фудбалери Вест Хема победили су Челси на свом терену са 3:1 у утакмици другог кола Премијер лиге
Узалуд појачања и расипање, Челси изгубио од Вест ХемаGetty © Clive Rose

Челси је озбиљан новац уложио пред почетак нове сезоне, имали су пенал против "чекићара", имали и играча више, али нису успели да извуку нити бод у лондонском дербију.

Агуер је донео предност домаћину у седмом минуту, а изједначио је Чуквумека у 28.

Челси је потом имао и једанаестерац, али Енцо Фернандез није успео да га искористи у 43. минуту.

Антонио је у наставку поново донео "чекићарима" предност, а потом је други жути картон добио Агуер.

Иако су сви очекивали да ће Челси успети са играчем више да дође барем до бода, догодило се супротно - Вест Хем је постигао нови гол, пошто је Пакета искористио пенал у петом минуту судијске надокнаде.

У првом данашњем мечу, Астон Вила је победила Евертон са 4:0.