Преокрет Партизана у надокнади времена - од пораза до победе за пет минута

Фудбалери Партизана победили су у Београду екипу ИМТ-а резултатом 3:2 (0:1) у мечу шестог кола Суперлиге Србије

Партизан је у драматичној завршници дошао до победе, иако је до 90. минута деловало да ће се црно-бели у Хумску вратити празних шака.

ИМТ је водио од петог минута, када је гол постигао Никола Вукић.

На 2:0 повисио је Никола Коџић у 56. минуту, а Партизану је, четири минута касније, поништен гол Аранђела Стојковића - због офсајда.

Матеус Салдања је у 70. минуту донео наду црно-белима, али је у надокнади виђена драма.

Прво је Натхо искористио пенал у 90. минуту за изједначење, да би Немања Николић у петом минуту надокнаде погодио за победу.

Партизан је трећи на табели са 13 бодова уз меч мање, док је ИМТ са седам бодова.

Партизан ће у наредном колу, које је на програму 16. септембра, дочекати Радник, док ће ИМТ играти са Радничким у Нишу.

У првом данашњем мечу у Суперлиги, фудбалери Младости победили су у Лучанима екипу Спартака резултатом 2:1.

Први гол за Младост постигао је Донимани Јакуб Силе у 39. минуту.

Изједначење Спартаку донео је Војо Убипарип у 66. минуту.