Сити казнио грешке, Јунајтедовим мукама нема краја, "луди" преокрет Тотенхема

Фудбалери Манчестер ситија савладали су екипу Вест Хема након преокрета резутлатом 3:1, док је њихов градски ривал Манчестер јунајтед, истим резултатом поражен од Брајтона
Сити казнио грешке, Јунајтедовим мукама нема краја, "луди" преокрет ТотенхемаGetty © Michael Regan

Шампиони Енглеске нису блистали од првог минута против Вест Хема, али су на крају одиграли више него довољоно да би остварили тријумф.

"Чекићари" су у Лондону први дошли до вођства, голом Ворд-Прауса у 36. минуту.

Вест Хем је предност однео на паузу за полувреме, али је у наставку меча гост успео да направи преокрет.

Већ у првом минуту другог дела игре, Доку је уписао свој дебитантски гол у дресу "грађана" и донео Ситију изједначење.

Играо се 76. минут када је Бернардо Силва постигао погодак за преокрет, а 86. када је Холанд поставио коначних 1:3.

Истим резултатом, Манчестер јунајтед поражен је на свом стадиону од екипе Брајтона.

Велбек је у 20. минуту погодио против бившег клуба и тако донео Брајтону предност.

У 53. минуту је Грос повисио на 2:0, да би у 71. Педро задао коначни ударац "црвеним ђаволима".

Два минута касније, Ханибал је само ублажио пораз Јунајтеда.

Фудбалери Тотенхема дошли су до победе након невероватног преокрета.

Иако су губили од Шефилда голом Хамера у 74. минуту, "петлови" су у осмом и десетом минуту надокнаде стигли до победе.

Ришарлисон је погодио за изједначење, а Кулушевски за преокрет и три бода.