Митровић воли кад му Нејмар "пакује" - нови гол Србина, нова победа

Најбољи стрелац у историји репрезентације Србије наставља да тресе мреже и у Азији
Митровић воли кад му Нејмар "пакује" - нови гол Србина, нова победа© Twitter / screenshot / @SPL_EN

Фудбалери Ел Хилала савладали су Ел Шабаб 2:0 у утакмици 8. кола саудијске Про лиге, а важну улогу на том сусрету имао је репрезентативац Србије Александар Митровић.

Голгетер из Смедерева је био стрелац другог поготка на мечу, пошто је у 78. минуту успео да се снађе након асистенције Нејмара.

Бразилски суперстар је првобитно при резултату 0:0 пропустио прилику да буде стрелац из пенала, али је потом био асистент Калидуу Кулибалију за вођство Ел Хилала.

Домаћи тим је до другог поготка стигао када је Нејмар у изгледној ситуацији успео да проигра Митровића - овај из првог покушаја није успео да затресе мрежу, али јесте из другог, за велико славље Ел Хилалових навијача.

На овом сусрету је свих 90 минута одиграо и други репрезентативац Србије, Сергеј Милинковић-Савић. Након ове победе, Ел Хилал је први на табели шампионата Саудијске Арабије са 20 бодова, бодом више од Ел Итихада и Ел Тавоуна.