Фудбалери Партизана остварили су 10. узастопну победу у Суперлиги Србије, пошто су у среду у Крагујевцу савладали Раднички 1923 резултатом 4:0
Партизан покорио Крагујевац за 10. победу заредом: Николић предводио, Звезда опет на "минус седам"© FK Partizan / Miroslav Todorović

Црно-бели су на гостовању успели да се поново одмакну од Црвене звезде на седам бодова разлике, уз утакмицу више, а у тријумфу је предњачио двоструки стрелац Немања Николић.

Алдо Калулу је довео Партизан у вођство после 34 минута игре, а најбољу игру црно-бели су показали у другом делу игре.

Николић је дуплирао предност у 63. минуту, Матеус Салдања је у 81. потврдио победу, док је Николић другим голом у 87. минуту поставио коначан резултат.

Занимљиво је да је од првог минута за Партизан играо Квинси Мениг након његовог скандалозног сукоба са тренером Игором Дуљајем у финишу меча против Спартака у Суботици.

Црно-бели сада имају скор од 10 победа и једног ремија из првих 11 утакмица, а наредни меч играју у недељу против Вождовца. Раднички 1923 је остао на 13. месту са девет бодова, уписавши трећи пораз у последњих пет утакмица.