Јовић донео Партизану победу над Новим Пазаром

Фудбалери Партизана победили у Београду екипу Новог Пазара 1:0 у мечу 19. кола Суперлиге Србије.
Јовић донео Партизану победу над Новим ПазаромGetty © Alex Grimm / Staff

Једини гол на утакмици постигао је Немања Јовић у 72. минуту.

Партизан је имао иницијативу током већег дела утакмице, а Љубомир Фејса и Kвинси Мениг нису искористили добре шансе у првом полувремену.

Гости су претили из контранапада, а Стефан Лончар није успео да се упише у стрелце у 34. минуту.

Партизан је појачао са нападима у другом полувремену, а клуб из Хумске је успео једини гол да постигне у 72. минуту.

Шутирао је Бибарс Натхо, а лопта се одбила до Јовића, који је погодио мрежу Новог Пазара.

До краја утакмице није било промене резултата, иако је Партизан имао још неколико шанси да дође до убедљивије победе.

"Црно-бели" су први део сезоне у СЛС завршили на другом месту на табели са 43 бода, што је десет мање у односу на првопласирану Црвену звезду. Нови Пазар је шести са 31 бодом.

Партизан ће у 20. колу Суперлиге Србије, које је на програму четвртог фебруара наредне године, гостовати екипи Напретка, док ће Нови Пазар дочекати ТСЦ.

ТСЦ - Раднички Ниш 2:0 (Ђаковац 1, Цветковић 67),

Војводина - Раднички Kрагујевац 2:1 (Поњевић 48. аутогол, Симић 55 - Видовић 78).