Воша сигурна у Нишу, Напредак славио у Лучанима

Фудбалери Војводине победили су као гости нишки Раднички резултатом 1:0, док је Напредак у Лучанима савладао Младост резултатом 2:1, у мечевима 19. кола Суперлиге Србије

Само пет дана после победе над Партизаном, Раднички је на домаћем терену поражен од Војводине.

Стрелац гола за победу "лала" био је Матеус Индио у 49. минуту, после додавања Андрије Радуловића.

Војводина је победом скочила на пето место са 28 бодова, док је Раднички претпоследњи са 16.

Напредак је у Лучанима повео голом Лазара Зличића у 25, минуту, а асистент је био Урош Љубомирац.

Кад је Патрик Фрајдеј постигао гол у првом минуту судијске надокнаде, деловало је да је сачувао домаће пораза.

Ипак, у дубокој надокнади, у 98. минуту, Напредак је стигао по победе аутоголом Ивана Милошевића.

Младост је седма са 25 бодова, а Напредак 11. са 20.