"Вукови" изуједали Челси, па се изједначили на табели са "плавцима"

Фудбалери Вулверхемптона победили су Челси са 2:1 у утакмици 18. кола Премијер лиге
"Вукови" изуједали Челси, па се изједначили на табели са "плавцима"Getty © David Rogers

Челси наставља са лошијим и промењивим партијама, па је у утакмици 18. кола уписао нови пораз у Премијер лиги.

У узбудљивом мечу "вукови" су победили са 2:1.

Матијас Лемина је донео Вулверхемптону предност у 51. минуту меча, а у трећем минуту судијске надокнаде је повисио Доерти на 2:0.

Ако ће нешто радовати тренера Маурисија Покетина, то је гол Кристофера Нкункуа, први у Премијер лиги.

Француз се вратио на терен после дуге паузе због повреде, па је у шестом минуту надокнаде ублажио пораз "плаваца".

Челси је десети на табели са 22 бода, колико има и Вулверхемптон, који се налази на позицији испод.