Партизан убедљив на старту припрема - четири поготка у мрежи Лучанаца

Фудбалери Партизана савладали су лучанску Младост 4:0 (3:0), у првом припремном мечу за наставак сезоне
Партизан убедљив на старту припрема - четири поготка у мрежи Лучанаца© FK Partizan

Партизан се није много мучио против лучанске Младости на Кипру, а црно-бели су питање победника решили већ у првих 45 минута када су постиглу три поготка.

Норвежанин Захид је већ у 4. минуту донео предност екипи Игора Дуљаја, да би Самед Баждар са два поготка, у 28. и 40. минуту, одлучио питање победника.

Младост је имала шансу да стигне макар до почасног гола, али је у 43. минуту голман црно-белих Немања Стевановић одбранио пенал Александру Пејовићу.

Коначан резултат меча поставио је Михајло Петровић на старту другог дела.

Црно-бели су меч почели у саставу: Стевановић, Стојковић, Антић, Марковић, Де Медина, Стјепановић, Натхо, Захид, Северина, Трифуновић и Баждар.

У наставку су прилику добили Kрунић, Филиповић, Шеховић, Рогановић, Саничанин, Шћекић, Мирчетић, Петровић, Kалулу, Јевремовић и Јовановић.