Бетису не помаже ни магични Иско, Барса "отела" бодове у Севиљи

Фудбалери Барселоне победили су у гостима Бетис са 4:2 у утакмици 21. кола Ла Лиге
Бетису не помаже ни магични Иско, Барса "отела" бодове у СевиљиGetty © Fran Santiago

Реал је на драматичан начин дошао до победе против Алмерије, а нешто слично је виђено и у Севиљи, где је Барселона победила Бетис.

Није деловало да ће бити драме на стадиону "Бенито Виљамарин", пошто је Барселона имала 2:0 до 56. минута, пошто је оба гола постигао Феран Торес.

Један гол Барсе, који је постигао Роберт Левандовски, поништен је због офсајда у надокнади првог дела игре.

Међутим, после скоро сат времена игре, заблистао је Иско Аларкон и подсетио на најбоље дане.

Два прелепа гола је постигао, у 56. минуту и три минута касније, што је унело неизвесност у меч.

Барса је, ипак, успела да преломи меч у самој завршници, када је Жоао Феликс, девет минута након што је ушао у игру, донео ново вођство.

Два минута касније, Феран Торес је комплетирао хет-трик и поставио коначан резултат.

Барселоан је овом победом остала у шампионској трци -има 44 бода, седам бодова мање од водећег Реала, односно пет мање од другопласиране Ђироне.

Бетис има 31 бод и налази се на деветом месту.