Партизанови "клинци" скупо платили грешке, Брага славила у Београду

Омладинци Партизана поражени су у Београду од екипе Браге резултатом 2:0 (0:0), у утакмици баража за осмину финала УЕФА Лиге шампиона младих

Тежак посао је пред "клинцима" Партизана у баражу Лиге шампиона.

Португалски тим је из Београда однео предност од два гола и у одличној позицији чека реванш.

Стрелци за госте били су Роџер Фернандеш у 64. и Афонсо Дуарте у 91. минуту.

У првом полувремену играчи Партизана препустили су посед Браги и чекали прилику за контранапад.

Одрбана домаћег тима је била одлично организована, па гости нису успевали да дођу до прилике за шут.

Других 45. минута Партизан је отворио агресивније и већ у уводним минутима успео да дође до шансе преко Јовановића који је шутирао поред гола.

Акција гостију у 64. минуту је преломила утакмицу, пошто је Фернандеш био прецизан за 1:0.

Црно-бели су након тога више нападали, што је оставило простора Браги да развија контранападе, а један такав искористио је Дуарте у 91. минуту.