Крагујевчани руше све пред собом, Павков донео победу Чукаричком

Фудбалери Радничког из Kрагујевца славили су на свом терену против екипе ИМТ-а са 1:0 у првој утакмици 23. кола Суперлиге Србије, док је Чукарички голом Миљана Павкова у 89. минуту савладао екипу Напретка 2:1
Крагујевчани руше све пред собом, Павков донео победу Чукаричком© Superliga Srbije

Раднички је након ове победе заузео пето место на табели националног шампионата са 35 бодова, док је екипа ИМТ-а на 13. месту са 21 бодом.

Једини гол на утакмици у Крагујевцу постигао је Матија Глушчевић у 15. минуту сусрета.

Раднички је тако везао и четврту узастопну победу овог пролећа, док је тим са Новог Београда уписао и четврти пораз откако је настављен шампионат.

У наредном колу Суперлиге клуб из Kрагујевца гостује екипи Радника, док ИМТ у Београду дочекује фудбалере Јавора.

Чукарички је на Бановом брду дочекао екипу Напретка и дошао до победе 2:1.

Гости су повели голом Бастајића у последњим тренуцима првог дела, али су "Брђани" у наставку успели да дођу до преокрета.

Прво је Игор Миладиновић изједначио резултат, да би три бода Чукаричком донео Миљан Павков у 89. минуту утакмице.

У суботу су на програму још три меча 23. кола: Јавор - Војводина (14), ТСЦ - Црвена звезда (16) и Партизан - Железничар (18.30).

У недељу се састају: Нови Пазар - Младост (14.30), Вождовац - Спартак (16.30) и Раднички Ниш - Радник (18.30).